RNCF0805BTE42K2
MFR.Part #
RNCF0805BTE42K2
JLCPCB Part #
C2501273
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 42.2kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS