RNCF0805BTE42R2
MFR.Part #
RNCF0805BTE42R2
JLCPCB Part #
C2501056
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 42.2Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS