RNCF0805BTE30K0
MFR.Part #
RNCF0805BTE30K0
JLCPCB Part #
C2501886
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 30kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS