RNCF0805BTE11K8
MFR.Part #
RNCF0805BTE11K8
JLCPCB Part #
C2501582
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 11.8kΩ 125mW 150V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS