P0805E2211BNW
MFR.Part #
P0805E2211BNW
JLCPCB Part #
C3937272
Description
-55℃~+155℃ 2.21kΩ 200mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS