RNCF0805BTE110R
MFR.Part #
RNCF0805BTE110R
JLCPCB Part #
C2501578
Description
-55℃~+155℃ 110Ω 125mW 150V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS