RNCF0805BTE160R
MFR.Part #
RNCF0805BTE160R
JLCPCB Part #
C2501111
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 160Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS