RNCF0805BKY2K49
MFR.Part #
RNCF0805BKY2K49
JLCPCB Part #
C2573292
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 2.49kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS