NWW7JB220R
Extended
Manufacturer
SEI(Stackpole Elec)
MFR.Part #
NWW7JB220R
JLCPCB Part #
C2646694
Package
Plugin,D7.9xL25.4mm
Description
-55℃~+350℃ 220Ω 6.5W Wirewound Resistor ±20ppm/℃ ±5% 插件,D7.9xL25.4mm Through Hole Resistors ROHS