WW7JB200R
Extended
Manufacturer
SEI(Stackpole Elec)
MFR.Part #
WW7JB200R
JLCPCB Part #
C6609232
Package
Plugin,D7.9xL25.4mm
Description
-55℃~+350℃ 200Ω 6.5W Wirewound Resistor ±20ppm/℃ ±5% Plugin,D7.9xL25.4mm Through Hole Resistors ROHS