NCB10JB1R5
Extended
Manufacturer
SEI(Stackpole Elec)
MFR.Part #
NCB10JB1R5
JLCPCB Part #
C2646686
Package
Plugin
Description
-55℃~+275℃ 1.5Ω 10W Wirewound Resistor ±5% ±500ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS