SQM700JB-33R
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
SQM700JB-33R
JLCPCB Part #
C1400953
Package
Plugin,P=5mm
Description
-55℃~+155℃ 33Ω 7W Cement Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,P=5mm Through Hole Resistors ROHS