FMP300FBF73-715R
MFR.Part #
FMP300FBF73-715R
JLCPCB Part #
C1386401
Description
-55℃~+155℃ 3W 715Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS