MGM3JT330M
MFR.Part #
MGM3JT330M
JLCPCB Part #
C6903681
Description
-55℃~+175℃ 330MΩ 3W Metal Film Resistors ±100ppm/℃ ±5% Plugin,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS