MGM3JT1M60
MFR.Part #
MGM3JT1M60
JLCPCB Part #
C6226321
Description
-55℃~+175℃ 1.6MΩ 3W Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% Plugin,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS