MGM3JT1M20
MFR.Part #
MGM3JT1M20
JLCPCB Part #
C5796088
Description
-55℃~+175℃ 1.2MΩ 3W Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% Plugin,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS