FMP300JT-73-75R
MFR.Part #
FMP300JT-73-75R
JLCPCB Part #
C1382489
Description
-55℃~+155℃ 3W 75Ω Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS