MGM3JT10M0
MFR.Part #
MGM3JT10M0
JLCPCB Part #
C6590885
Description
-55℃~+175℃ 10MΩ 3W Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS