MGM3JT18M0
MFR.Part #
MGM3JT18M0
JLCPCB Part #
C6300830
Description
-55℃~+175℃ 18MΩ 3W Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% Plugin,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS