MGM3FT360M
MFR.Part #
MGM3FT360M
JLCPCB Part #
C6903664
Description
-55℃~+175℃ 360MΩ 3W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ Plugin,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS