MFR200FBE73-2K61
MFR.Part #
MFR200FBE73-2K61
JLCPCB Part #
C1390035
Description
-55℃~+155℃ 2.61kΩ 2W Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS