MGM3FT27M0
MFR.Part #
MGM3FT27M0
JLCPCB Part #
C6300815
Description
-55℃~+175℃ 27MΩ 3W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ Plugin,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS