RSMF3JTR110
MFR.Part #
RSMF3JTR110
JLCPCB Part #
C3392975
Description
-55℃~+235℃ 110mΩ 3W Metal Oxide Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D5.5xL15mm Through Hole Resistors ROHS