MGM3FT150K
MFR.Part #
MGM3FT150K
JLCPCB Part #
C6226298
Description
-55℃~+175℃ 150kΩ 3W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ Plugin,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS