MGM3FT160K
MFR.Part #
MGM3FT160K
JLCPCB Part #
C6300807
Description
-55℃~+175℃ 160kΩ 3W Metal Film Resistors ±1% ±100ppm/℃ Plugin,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS