MFR200FBE73-2K1
MFR.Part #
MFR200FBE73-2K1
JLCPCB Part #
C1390048
Description
-55℃~+155℃ 2.1kΩ 2W Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS