MGM3FT130K
MFR.Part #
MGM3FT130K
JLCPCB Part #
C3563424
Description
-55℃~+175℃ 130kΩ 3W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS