MGM3FB130K
Extended
Manufacturer
SEI(Stackpole Elec)
MFR.Part #
MGM3FB130K
JLCPCB Part #
C6903656
Package
Plugin,D5xL15.5mm
Description
-55℃~+175℃ 130kΩ 3W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ Plugin,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS