ASR14JA10K0
Extended
Manufacturer
SEI(Stackpole Elec)
MFR.Part #
ASR14JA10K0
JLCPCB Part #
C2644277
Package
Plugin,D2.3xL6mm
Description
-1800ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 10kΩ 250mW Metal Film Resistor ±5% 插件,D2.3xL6mm Through Hole Resistors ROHS