MG1FT200M
MFR.Part #
MG1FT200M
JLCPCB Part #
C6666841
Description
-55℃~+175℃ 1W 200MΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ Plugin,D4xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS