MG1FB274K
MFR.Part #
MG1FB274K
JLCPCB Part #
C6666838
Description
-55℃~+175℃ 1W 274kΩ Metal Film Resistors ±1% ±100ppm/℃ Plugin,D4xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS