MG14JT15M0
MFR.Part #
MG14JT15M0
JLCPCB Part #
C2591120
Package
Plugin,D2.3xL6.3mm
Description
-55℃~+175℃ 15MΩ 250mW Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D2.3xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS