MG12JT15M0
MFR.Part #
MG12JT15M0
JLCPCB Part #
C2591747
Description
-55℃~+175℃ 15MΩ 500mW Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D3.2xL9mm Through Hole Resistors ROHS