MG14JT11M0
MFR.Part #
MG14JT11M0
JLCPCB Part #
C2591104
Package
Plugin,D2.3xL6.3mm
Description
-55℃~+175℃ 11MΩ 250mW Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D2.3xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS