MG14JB100M
MFR.Part #
MG14JB100M
JLCPCB Part #
C6300701
Package
Plugin,D4xL11.5mm
Description
-55℃~+175℃ 100MΩ 250mW Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% Plugin,D4xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS