CF12GT3K90
MFR.Part #
CF12GT3K90
JLCPCB Part #
C3435404
Description
-400ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 3.9kΩ 500mW Carbon Film Resistor ±2% 插件,D2.7xL8.5mm Through Hole Resistors ROHS