MG12JT10M0
MFR.Part #
MG12JT10M0
JLCPCB Part #
C6903551
Description
-55℃~+175℃ 10MΩ 500mW Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% Plugin,D3.2xL9mm Through Hole Resistors ROHS