MG12JB160M
MFR.Part #
MG12JB160M
JLCPCB Part #
C6666831
Description
-55℃~+175℃ 160MΩ 500mW Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% Plugin,D3.2xL9mm Through Hole Resistors ROHS