MG12JA100M
Extended
Manufacturer
SEI(Stackpole Elec)
MFR.Part #
MG12JA100M
JLCPCB Part #
C2645058
Package
Plugin,D3.2xL9mm
Description
-55℃~+175℃ 100MΩ 500mW Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D3.2xL9mm Through Hole Resistors ROHS