KAL50JB200R
MFR.Part #
KAL50JB200R
JLCPCB Part #
C7212993
Description
200Ω 50W Wirewound Resistor ±20ppm/℃ ±5% 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS