KAL50JB500R
MFR.Part #
KAL50JB500R
JLCPCB Part #
C2619408
Description
500Ω 50W Wirewound Resistor ±20ppm/℃ ±5% 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS