CF12GB2K70
MFR.Part #
CF12GB2K70
JLCPCB Part #
C6148721
Description
-400ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 2.7kΩ 500mW Carbon Film Resistor ±2% Plugin,D2.7xL8.5mm Through Hole Resistors ROHS