HVA05KB500M
MFR.Part #
HVA05KB500M
JLCPCB Part #
C6060753
Description
-25℃~+125℃ 500MΩ 500mW Metal Film Resistor ±10% ±200ppm/℃ Plugin,D2.5xL6mm Through Hole Resistors ROHS