HVA05FA10M0
Extended
Manufacturer
SEI(Stackpole Elec)
MFR.Part #
HVA05FA10M0
JLCPCB Part #
C2642560
Package
Plugin,D2.5xL6mm
Description
-25℃~+125℃ 10MΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ Plugin,D2.5xL6mm Through Hole Resistors ROHS