HVA05JB200M
MFR.Part #
HVA05JB200M
JLCPCB Part #
C6274043
Description
-25℃~+125℃ 200MΩ 500mW Metal Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% Plugin,D2.5xL6mm Through Hole Resistors ROHS