HVA05FA250M
MFR.Part #
HVA05FA250M
JLCPCB Part #
C3378450
Description
-25℃~+125℃ 250MΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D2.5xL6mm Through Hole Resistors ROHS