FRN2JT1R80
MFR.Part #
FRN2JT1R80
JLCPCB Part #
C2591562
Package
Plugin,D5.5xL15mm
Description
1.8Ω 2W Metal Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D5.5xL15mm Through Hole Resistors ROHS