FRN2JT1R00
MFR.Part #
FRN2JT1R00
JLCPCB Part #
C2591458
Description
1Ω 2W Metal Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D5.5xL15mm Through Hole Resistors ROHS