FRN12JT1R80
Extended
Manufacturer
SEI(Stackpole Elec)
MFR.Part #
FRN12JT1R80
JLCPCB Part #
C2590700
Package
Plugin,D3xL9mm
Description
-40℃~+155℃ 1.8Ω 500mW Metal Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D3xL9mm Through Hole Resistors ROHS