FRN2JB150R
MFR.Part #
FRN2JB150R
JLCPCB Part #
C5742384
Description
-40℃~+155℃ 150Ω 2W Metal Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% Plugin,D5.5xL15mm Through Hole Resistors ROHS